Geheel in kant klinkt al snel erg zoetsappig, maar toch vind ik het meevallen. Waarschijnlijk komt het door mijn, net geverfde, felrode haren, die het geheel toch een beetje edgy maken. Je ziet hier ook meteen mijn tweede dag met wat make-up, foundation, poeder, blusher (ik moest denken hoe het ook alweer heette, kun je nagaan…), mascara en lipgloss. Als ik het zo opnoemen dan klinkt het als een hele hoop, maar voor wat ik gewend was is het best weinig. Het tovert wel meteen een ander mens tevoorschijn, vind je ook niet? Oké, een ander mens is overdreven, maar laten we het houden bij make-up can do a lot.
Dit hoedje is echt vérre van praktisch want hij weegt níets en door de vrij brede rand waait hij daardoor continu van mijn hoofd, maar ik vind hem zo leuk. Hij geeft me ook meteen dat ‘meisje op de pairie’ gevoel.
Deze schoentjes hadden na één seizoen eigenlijk al afgeschreven moeten worden (er zit ook één of andere rare blauwe vlek op), maar ik vind ze nog steeds zo leuk!
Wat vind jij van deze outfit?







Foto’s door Bas Visserman.