Neongeel combineren met ‘gewoon’ geel: ik vond het een tricky one, maar wilde toch graag proberen in hoeverre het me zou lukken. Zo combineerde ik dit gele blousje met de gele ketting (allebei een andere tint) en de gele teennagels met mijn neon riempje en neon sandaaltjes. Het geheel vind ik best goed gelukt: lekker kleurrijk, vrolijk, maar ook comfortabel ogend.
Het was een eeuwigheid geleden dat ik mijn ketting met kuikentjes droeg en dat vond ik zonde, want het is nog wel één van mijn favorieten. Zoals ik hier ook al vertelde vind ik het heel leuk om dieren in mijn outfit, en dan met name mijn accessoires, te verwerken. Daarbijkomend is geel natuurlijk mijn lievelingskleur, dus kan niet missen!
Het is veel wat je in deze outfit: studs, geel, zwart, fuchsia, neon, noem maar op. Ik ben heel erg benieuwd of jullie vinden dat dit nog door de beugel kan.
En ohja: voor als het open riempje je iets te gek was… het idee achter dit neon riempje past je misschien beter. Wat ik precies bedoel lees je in mijn volgende LINDA.MEIDEN blog.







Dress Republic blouse
H&M kimono
Primark broek
H&M sandalen
Asos ketting
C&A riempje
Foto’s door Saskia van Schaik.
Prachtig ik hou er van! Ik ben verliefd op je blouse en kimono is die nog verkrijgbaar bij de hm?
nee, helaas! maar dankje!
Ik vind het sowieso kunnen. Ik ben nooit van van die schoenen bij de H&M geweest maar zo staan ze toch wel leuk. De rest is echt geweldig. Is dat je shirt die achter zo lang is trouwens? Dat vraag ik me wel heel erg af.
En volgens mij werkt je eerste link niet!
nu wel, als het goed is?
ja, dat klopt. zie deze post: http://www.fashionisaparty.com/2012/05/outfit-sup….
smaken verschillen, maar ik vind de schoentjes wel super tof!
Yup hij doet het
De shirt is erg leuk (de oude outfit trouwens ook! toen las ik nog zonder wat te zeggen, is wel leuk om nog wat achteraf te vertellen)
ja, zo is veel gezelliger toch?
zeker. achteraf weet ik ook niet waarom ik het niet durfde
durfde je het niet? dat zou ik wel jammer vinden hoor. hoop dat iedereen zich hier veilig voelt!
Wauw ik vind dit een hele mooie outfit!
Toch had ik liever een flinke hak eronder gezien, in plaats van deze sandalen.
De kleuren geel heb je goed gecombineerd, en ik vind de bloemenblouse ook zeker erg mooi!
En het is altijd leuk om er een funny twist aan te geven, zoals jij hebt gedaan met de kuikentjes aan je ketting
Normaal laat ik niet snel een comment, maar nu kon ik het niet laten haha
leuk dat je reageert! vaker doen, als je zin hebt!
Nouja weetje, ik heb me bedacht. Het kan prima met sandaaltjes!
Vind de losse items wel leuk, (behalve de schoenen, sorry!) maar ik zou het niet snel bij elkaar gezocht hebben. Maar ja, daar heb je Suzanne voor!
haha, gelukkig maar! ik maak jullie gewoon afhankelijk van mij
Oehhhhh weer helemaal suzanne (be prepared voor de grootste inhaalslag ooit xD)
En wat een SCHATTIGE ketting, echt megalief
Deze combinatie van kleuren, tinten, het model, perfecto. De schoenen zijn trouwens amazing, heb ik niet eerder gezien
was je nu alwéér op vakantie?
ik heb ze allemaal gelezen hoor, en ga nu even één voor één reageren.
haha, ja klopt, een paar dagen weg met vriendinnen. Daarna heb ik van het mooie weer genoten -> geen laptop aangeraakt
Oh en over twee weken ben ik weer weg (zwaar leven heb ik he
), dus daarna volgt er weer een stroom ^^
pff… sounds like a luizenleven
Leuk topje!
Leuke outfit! Je bent echt een voorbeeld voor mij! Hoe jij al die stukken zo tot een mooi geheel maakt vind ik echt inspirerend! Bedankt voor alweer een leuke blogpost!
aah, wat lief <3. dankjewel!
Ondanks de bom van kleuren past alles bij elkaar doordat alle kleuren weer terugkomen in de kimono (een erg leuk ding trouwens!)
Goed gecombineerd, ik hou van de kleur van de blouse en broek gecombineerd!
ben ook echt ontzettend blij met die kimono! hij is zo comfortabel en makkelijk te combineren. thanks weer voor je reactie!
Wow wat een kleuren weer! Ik vind je echt lef hebben wat betreft het combineren van verschillende stijlen/kleuren!
Ik vind de kleuren zo in de zon gefotografeerd mooi bij elkaar, maar ik denk dat ik ze in real-life niet goed genoeg bij elkaar zou vinden passen.
hmmm… dat is interessant. wat heeft de zon dan voor effect, volgens jou?
Volgens mij zijn dat eendjes!
ja klopt, maar ik dacht dat jonge eendjes ook kuikentjes heten, maar die heten blijkbaar anders.
Wat een leuke outfit! Ik vind die gele blouse zo tof! En ook heel mooi gecombineerd
Ooooh dit is zo leuk! De broek vind ik prachtig, de twee tinten geel zijn leuk gecombineerd, de kimono past er bij! Af!
De sandalen vind ik echt niet mooi maar als ik het in zijn geheel zie storen ze me niet echt!
Goed gedaan meis! Ben jaloers op de kledingitems!
ik vind die bouse gáaaf! hele leuke outfit!
Deze vind ik heel mooi! Ik vind de combinatie geel met paars erg leuk! De kimono vind ik ook erg tof, ik heb er ook één (Weet niet of het de zelfde is, maar ook van de H&M) in mijn kast hangen, maar durf hem eigenlijk niet zo goed te dragen :') schoenen vind ik wat minder (lijken een beetje op van die zwembadslippers vind ik), maar verder vind ik het helemaal leuk! (:
weet je niet of het dezelfde is?
heb je hem nooit goed bekeken dan?
. ze lijken inderdaad wel een beetje op badslippers, maar ik vind dat wel leuk.
Je broek vind ik echt geweldig! Stiekem ben ik wel een beetje jaloers hoe goed jij geel kunt hebben, staat je echt prachtig!
(en zoals beloofd, een reactie haha!)
yes, leuk
Apart, maar heel erg mooi!