Filmpje! – “Outfit – Casual boho”

De techniek heeft me, met name bij het eerste gedeelte van dit filmpje, weer eens ernstig in de steek gelaten (of misschien moet ik mezelf de schuld geven, ik weet het niet), maar in het kader van ‘iets is beter dan niets’ zie je de outfitpost van vandaag d.m.v. een filmpje. Speciaal voor de liefhebber!

In plaats van foto’s met de ‘afkomst’ van de kledingstukken tussen het bewegend beeld te verwerken (zoals ik de vorige keer had gedaan), heb ik de kleding ‘labels’ aan het einde van het filmpje genoemd. Jullie mogen aangeven wat je fijner vindt!

Alles wat ik verder te vertellen heb, hoor je in het filmpje!

Nogmaals de vraag: vinden jullie een outfit in een filmpje leuk voor de afwisseling? Of liever niet?


Gefilmd door Bas Visserman, bewerkt door mij.

25 thoughts on “Filmpje! – “Outfit – Casual boho”

  1. Leuke outfit, ga vooral zo door. Filmjes zijn leukk :D . Oh en ik hou van die sjaal, hij ziet er lekker warm uit :) Je haar is zoo schattig, de kleur is trouwens ook heel erg mooi.

  2. Leuke outfit! Lekker vrolijk. Ik vind zelf de outfit foto’s mooier omdat je dan goed de details kunt zien. En de kwaliteit is dan beter, maar dat kan ook aan mijn IPod liggen :)

  3. Ik vind je altijd zo lekker spontaan overkomen in filmpjes! Toch vind ik het zelf leuker om foto's te zien van een outfit omdat ik het geheel dan beter kan beoordelen en ik vind de tekst die erbij schrijft altijd erg leuk om te lezen.

  4. Bij foto's zet je altijd daarboven hoe de outfit tot stand is gekomen etc, waarom doe je dat bij een filmpje dan ook niet? Mij lijkt het leuker om in een filmpje alleen zoiets te zien wat je vanaf 2:20 ziet.

      • tja, als jullie dit leuk vinden… ik houd zelf sowieso meer van foto's, dus ik heb niet echt een mening op dit gebied. een filmpje vind ik veel te lang duren met kijken. foto's scroll je lekker overheen :) .

    • omdat het mij makkelijker lijkt als je alles in één keer kunt zien en horen. wanneer je bijvoorbeeld via youtube kijkt, en niet via mijn blog. dus vandaar dat ik het zo heb gedaan. ik vind het ook raar om gefilmd te worden en niets te zeggen eigenlijk – een persoonlijk woordje vind ik leuker. maar het één is niet beter dan het ander, het is maar net waar we de voorkeur aan geven. ik probeer gewoon wat uit en dan merk ik wel aan jullie wat het meest gewaardeerd wordt :) .

  5. Leuke outfit! Het hoedje (die ik er qua kleur niet zo bij vind passen) maakt het zomerser. Hij is erg leuk!

    Ik zou alleen geen zwart hemdje eronder aangedaan hebben. Staat wat hard. Ik draag altijd een hemd, anders krijg ik het in mijn rug.Ik zou er een huidkleurige onder dragen denk ik…

    Heerlijk he, zo'n sjaal! :)

    • in het echt kleurt hij er wel bij hoor! wat ik ook vertel, bij het truitje. maar misschien vindt je hem dan alsnóg niet passen – ieder zijn smaak natuurlijk. en van huidskleurige dingen krijg ik een beetje de kriebels, hihi.

      ik koos voor dit topje omdat de achterkant ook van kant is, en ik dacht dat dat wel mooi zou zijn: kant en kant over elkaar heen. maar van het onderste kant zie je niets meer terug.

  6. Zo heel afentoe een filmpje is wel leuk, al blijft mijn voorkeur nog wel naar foto's uit gaan, omdat de achterkant nu wel heel snel voorbij kwam (: De outfit is leuk! De sjaal past er goed bij (en dat terwijl ik niet van sjaals houd). Wel even wennen om je in zo'n basic outfit te zien. Het eerste wat ik dacht was 'hee, dat zou ik zelf ook dragen!' wat ik me allang niet meer afvraag omdat het antwoord normaal toch 'nee' is.

  7. Ik ben altijd in voor afwisseling, dus filmpjes zijn altijd welkom! Op foto's is het wel wat gedetailleerder maar tsja dit beweegt weer dus allebei leuk ! : D

  8. Hele leuke outfit! :) Het hoedje en de sjaal passen superleuk bij elkaar en de kleur van je shirtje/jurkje is erg leuk! Ik zou dit weer zo aandoen :) Vorige keer heb ik al aangegeven dat ik foto's leuker vind :)

  9. Ik vind het juist heel erg tof dat je je haar in twee knotjes draagt en eigenlijk helemaal niet kinderachtig staan. Soms vraag ik me wel eens af waarom het als "kinderlijk" wordt beschouwd als je iets anders met je haar doet dan de geijkte vlecht, paardenstaart of plukjes naar achteren. Twee staartjes, knotjes, vlechtjes en haarbanden lijken altijd zo not done. Jammer, want het kan echt wel "gewoon" leuk staan, zoals jij hier laat zien met bijv. een hoedje.

    Voor de rest vind ik die sjaal geweldig! Ik ben echt een koukleum en ik voel me vaak niet 100% lekker in alleen een strak basisshirt en dan is zo'n sjaal ideaal.

  10. Leuke outfit maar de feel die ik er bij krijg is erg winters, ondanks de ballerina's. Ik vind de kleurencombinaties leuk bij elkaar afgestemd. Misschien vind ik hoedje + sjaal iets te druk bovenaan omdat het voor de rest (bv. armen, ..) vrij 'leeg' is (ik bedoel hiermee: geen riem, geen armbanden, …).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>