De vorige outfitpost droeg ik deze neon jurk al, en toen bleek ook meteen dat de jurk zo gemaakt was dat mijn beha er aan alle kanten tussendoor piept. Ik dacht: van die nood ga ik gauw weer een deugd maken en ik ga er gewoon een beha onder dragen die gezien mag worden. Dat heb ik eigenlijk nog nooit eerder gedaan – een beha gedragen als onderdeel van een outfit- dus ik vond het wel een leuk experiment. Oh, en nu zien jullie ook meteen de vorm van de jurk beter!
Het is me ook goed bevallen, dat all neon. Hierna was ik er ook meteen wel weer klaar mee (ik heb wel héél veel neon gezien deze zomer), maar het was een mooie, felle afsluiter van deze zomer. Al hoop ik natuurlijk met jullie mee dat we ergens in oktober pas definitief ‘dag’ gaan zeggen tegen het mooie weer.
Het lijken wel vakantiekiekjes hè? Wat een heerlijk decor, weer én outfit om foto’s in en om te maken.
Wat vind jij van all neon? Zie je liever een subtiel, neon detail of vind je dit veel vrolijker?







Superstar jurk
C&A riempje
New Look sandaaltjes
H&M beha
Foto’s door Bas Visserman.
Love it Love it Love it!!!! Staat ook prachtig bij je haren!!
Ik hou van deze zomerse outfit! Wat jammer dat de zomer voorbij is.
neeeeeeeee nog niet! we hebben nog bijna een hele maand!
<3 Neons. Je ziet er goed uit!
thank you! en groetjes aan je moeder
.
Supergaaf, staat je echt amazing!
dankjewel chantal!
Ja leuk! Toffe sandaaltjes!
die neon trend is neit echt mijn smaak, maar ik vind dat het je wel heel mooi staat!
dankje!
heel gaaf! het enige neon wat ik heb is die ketting via jou
. ik denk dat ik er toch minder mee had dan ik dacht.
goed om te weten! je hoeft niet overal aan 'mee te doen'.
Ik vind subtiel stukjes neon veel mooier moet ik wel zeggen. Sandaaltjes vind ik wel heel erg mooi en opvallend.
normaal gesproken ben ik het met je eens hoor. maar als het een dag heel zonnig is en lekker weer, dan vind ik veel kleur daar gewoon perfect bij passen. in een andere situatie komt een beetje neon ook beter tot zijn recht dan een beetje boel
.
Leuk! die sandaaltjes zijn echt tof.
Supergaaf! I love neon! <3 You can't have enough color in your outfit!
Ik vind deze outfit en al dat neon jou heel erg goed staan, staat lekker zomers en past goed bij je! Zelf zou ik eerder voor een bepaald item gaan, bv. alleen de sandaaltjes of alleen de riem. Nochtans heb ik niet veel neon-items, ik heb enkel een felgele top maar het model staat me niet echt dus ik draag hem nooit.
Het gebruiken van 'n bh als deel van de outfit, ja ik weet het niet. Ik heb het niet zo op outfits waar iemand bewust zijn bh laat zien, voor mij is dat toch een stuk privé.
Mag ik 1 stuk van commentaar/advies geven? Ik hoop van wel.. De plaatsing van het riempje vind ik niet zo mooi, ik heb de indruk dat dit je heup-zone groter maakt dan het is..
dat een beha privé is, ja dat is natuurlijk voor iedereen persoonlijk. ja, natuurlijk mag je een advies geven. mijn reactie kun je ongeveer hier terug vinden
: http://www.fashionisaparty.com/2012/08/outfit-fig…
Je reactie is dus eigenlijk dat je het je niet aantrekt?
ps: wel grappig dat je alle reacties in één keer beantwoordt, had ineens echt veel mails van je! Ik kijk er stiekem wel naar uit om je reactie op mijn reactie te lezen!
ja, de laatste tijd werk ik reacties in één keer bij, omdat dat efficiënter werkt, dan gedurende de dag de hele tijd reageren. ik lees wel alles meteen hoor, maar het reageren kost alles bij elkaar opgeteld best veel tijd, en als ik alles netjes achter elkaar afwerk dan weet ik ook zeker dat ik niets en niemand vergeet (als het goed is…). wel super tof om te horen dat je naar mijn reacties uitkijkt
Dat begrijp ik dat dat efficiënter werkt! Goed dat je een goede manier gevonden hebt voor jezelf!
blijft lastig, maar ik doe mijn best
Dat staat je goed hoor, die overload aan neon! : D Je sandaaltjes zijn ge-wel-dig!
Mooi!
Prachtig!
Van de leuke vakantie-ish achtergrond tot de leuke originele poses (die je neonjurk héél mooi doen uitkomen).
Love love love de sandalen ook, zulke mooie kleurtjes & bijpassende nagellak.
Heb je mooi gedaan (& bas die de foto's nam ook!).
dankje
. en ook een dankje voor Bas inderdaad!
prachtig!
Hmm, ik vind een neon detail eigenlijk mooier maar deze outfit mag er ook wezen hoor!
Heerlijke outfit, je straalt hierin ook echt! Mooie jurk!
Liefs
Wat een leuke outfit, je straalt echt! De sandaaltjes zijn zo mooi
dankjewel! ik vind ze ook super leuk.
Staat je heel leuk!
Leuke sandaaltjes!
XOXO,
Comemoda
Ik vind maxi-jurken je erg goed staan! Ik heb altijd het gevoel dat ik mij er zo'n slons in voel, maar als ik jou nu weer in een geweldige maxi-jurk zie krijg ik toch weer de kriebels om het ook weer eens te proberen!
nee juist niet! staat super sierlijk; ik weet zeker dat het met jouw lengte ook prachtig zal staan.
Staat je wel! Zou echter niks voor mij zijn, ik maak me altijd zorgen over eventuele zichtbare bubbeltjes en bandjes en ditjes en datjes.
Mooie foto's en achtergrond inderdaad!
hoe bedoel je dat? in deze mag het toch ook zichtbaar zijn?
Serieus, kijk uit dat je niet over dat randje valt!
haha, mijn vriendje flipte 'm ook
.
Lekker vrolijk en zomers! Leuke afsluiting van de zomer haha
Ik ben bang dat het niet tot oktober gaat duren, maarja positief gezien is het eigenlijk! Leuke outfit, ik draag zelf alleen liever neon in details.
dankje! hmm… wij zeggen hier dan altijd. toen mijn oom 50 werd, dat was in 2000 en dat was op 23 oktober, was het ongeveer 25 graden en zat iedereen hoogzomers buiten. tot die datum kan het écht. ik ben echter op 27 oktober jarig en vanaf dat ik geboren ben is het áltijd slecht weer geweest op mijn verjaardag. dus tussen die dagen zit echt de grens.
Super! Die jurk is echt geweldig en staat je ook prachtig!
X Petra http://www.facebook.com/pages/Style-Your-Image/42… http://www.styleyourimage.blogspot.com
dankjewel!
Hee is dat in sneek? Want die boten dr achter lagen er toen ook toen ik er was haha
Ik hou van die schoeneenn
yes, dat klopt! leuk dat je het herkent!
Wauw supermooi!
Dat neon past leuk bij elkaar en de bh vind ik erg leuk en helemaal niet storend zo
leuk, dankje!
NEON NEON WHOOP WHOOP NEON NEON <3 hihi, je kan hieruit wel opmakne wat ik van de look vind wss :') de foto's bij deze outfitpost zijn ook weer bijzonder mooi! Vooral de close-up van de prachtige sandaaltjes en de derde foto (!!!!!!!) zijn mindblowing