Outfit – Gay Pride

Wat ik nog even buiten schot liet, toen ik gisteren over de Gay Pride schreef: ik bezocht hem op héule hoge schoenen. Schreef ik vanochtend in mijn LINDA.MEIDEN blog nog dat ik steeds blijer word met mijn All Stars, ik ben heus geen verrader van de hakschoen hoor. Roze vond ik ietwat afgezaagd, dus ging ik voor glitter en plateau. Ook best gay, toch?

Even zonder gekheid: ik heb dus echt de hele middag en een deel van de avond op deze schoenen gestaan en gelopen. En niet op egaal asfalt, maar de Amsterdamse grachten hè? Ik vis nu niet naar schouderklopjes, maar tjee: voor het eerst voelde ik pas hoe vermoéiend oncomfortabele schoenen eigenlijk zijn. En toch: ik heb de tijd wel vol gemaakt. Hét bewijs aan iedereen die bij een ieniemienie hakje al begint te piepen dat voor hakken evengoed geldt: waar een wil is, is een weg. Ik zal echter niet stoer gaan lopen doen: ik was héél erg blij toen ik in bed lag. Alleen de schoenen uit doen was namelijk niet genoeg. Mijn voeten deden zo’n pijn dat ik überhaupt nog amper kon lopen. Over wie mooi wil zijn… gesproken (en zo mooi is strompelen nog niet eens). Ik zal zoiets echt niet wekelijks doen, maar als iemand die een hekel heeft aan de uitspraak ‘doe maar normaal, dan doe je al gek genoeg’, moest ik natuurlijk wel van deze ultieme gelegenheid gebruik maken.

Om er niet helemáál bij te lopen als een travestiet (zoals mijn vader zei), hield ik de rest lekker casual en zocht ik wat kle(u)ren bij elkaar die terugkomen die terugkomen in de hak. Eigenlijk vind ik dat de lippenstift nog het meeste doet. Gosh, how I love it!

Wat is jouw hakken-maximum (je begrijpt: die van mij is er niet)?

Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Dorothy Perkins via eBay top
tweedehands sjaal
H&M Divided pailletten gilet
Asos jeans
H&M cuff
armband uit China
Bijou Brigitte ring
Jeffrey Campbell schoenen (herken je ze nog uit deze post?)


Foto’s door Jan Neman.

 

37 thoughts on “Outfit – Gay Pride

  1. Mooie outfit, het past mooi samen. Respect dat je met zulke hakken een hele dag kan lopen, je verdiend wel degelijk een schouderklopje! :) Ik draag niet zo vaak hakken, mijn maximum zal een 7-tal cm zijn.

  2. wat een geweldige overal outfit, het past erg leuk bij elkaar en het zou ook nog iets zijn wat ik zelf uit de kast zou kunnen trekken. (mits ik het zou hebben ofcourse) Super leuk en die paillette gilet geeft net ene beetje extra.

  3. Ik heb ook zeker geen maximum, maar toch heb ik ook niet zo onwijs vaak hakken aan (ik heb er wel super veel liggen maar ja). Deze had ik ookal gezien bij de Sacha en ik vond ze eigenlijk niks maar ze zien er erg leuk uit! Had ik echt niet verwacht. Voor de rest vind ik deze outfit (alweer) super leuk! Helemaal niks te klagen. En de lippenstift staat inderdaad heel mooi!

  4. Wowww gave hakken hee! Echt knap dat je daar zo lang op hebt gelopen, dat schouderklopje heb je echt wel verdiend hoor :) Mooie outfit ook verder.

  5. gaaf outfit en je haarkleur is heel erg mooi in het zonlicht. en schouderklopje dat je daarop kunt lopen, dat was mijn eerste reactie. wow dat zij op die hakken kan lopen, ik waggel dan als een eend of iemand die straalbezopen is. nee ik en hoge hakken gaan niet samen, niet meer dan 10 cm en dan ligt nog aan wat voor hak het is.

  6. RESPECT! Zo lang op hakken lopen, en op die hakken… Super mooie schoenen trouwens! Een prima outfit. Maar.. eh… wat is een "cuff"?

  7. Het eerste wat mij opvalt is dat je weer lippenstift draagt! Het staat je ontzettend goed!! Ik hoop dat je huid daar niet al te heftig op heb gereageerd! Ik vind je schoenen geweldig en ik bewonder je dat je ook gewoon op hakken naar een evenement gaat, want je weet dat je niet 1,2,3 thuis bent en dat je voeten het misschien niet meer zo leuk vinden op een gegeven moment. Jij trekt gewoon lekker aan waar je zin in hebt! Ik vind het erg mooi dat je niet geheel in het roze ging, maar juist een subtiel knipoogje naar het roze heb gemaakt.

  8. Hele mooie outfitt!! Je hebt vaak kleding aan die ik niet snel zou aantrekken, maar dit vindt ik erg leuk gecombineerd! (behalve de schoenen, denk niet dat ik daar op zou kunnen lopen haha!)

  9. Ik kan gewoon niet stoppen met kijken naar je haar… Wil je alsjeblieft vertellen wat het geheim van jou haar is :p Verf je het zelf (zo ja, welke verf?!) ? Ga je ervoor naar de kapper? Ik moet het weten. het is gewoon de meest mooie kleur die ik ooit gezien heb en ohja je outfit is leuk!! Love the shoes!

  10. Leuke outfit! De schoenen vind ik echt helemaal niks, maar ze passen wel bij de outfit! Leuke outfit, ik krijg er een eighties feel van! Ook de lippenstift staat je goed!
    Haha wel grappig dat je zegt van 'ik wil geen schouderklopje' maar stiekem vind je dat wel fijn denk ik! Goed zo dat je op hakken zo lang gelopen hebt :D Ik doe het ook wel en heb ook soms pijn aan mijn voeten, maar ben het gewoon! Hoewel ik de laatste tijd toch vaker teruggrijp naar platte schoenen :-)

    • Dat je die schoenen nou niets vindt hè… daar kan ik werkelijkwaar niet met mijn hoofd bij. En ik ben best openminded ;) . Maar goed, never mind.

      Nee hoor, je mag ook zeggen dat ik gek ben. Óf dat ik een schouderklopje verdien. Net wat je wilt! ;)

      • Ieder zijn mening dan ;)

        Alletwee denk ik :D je bent gek maar leuk dat je het gedaan hebt en dat verdient dan een schouderklopje..

  11. gotta love neon & glitter <3 de combinatie is een rustiger dan 'we van jou verwachten' maar he, met je vuurrode manen en het contrast met het neongroene (which I loooooove) blijf je zeker opvallen! De hakken zijn gewoon te gek, de kleuren, de glitters, de vorm van de hak, me likes it very much. Ik zou ze zelf alleen aantrekken als ik een zitdag heb, hihi, maar respect dat je er de hele dag op hebt gelopen!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>