Na deze post zie je nu eindelijk ook een number tee in outfitpost. Ik ben zelf fan van deze outfit, omdat hij casual is, niet te overdone, wel ‘Suz’ uitstraalt, en toch ook fashion. Vooral dat laatste is soms moeilijk om er tegelijkertijd niet te dressed up uit te zien. Dat iedereen je nakijkt als je door de supermarkt loopt, dat idee. Niet dat dat nou zo’n ramp is, maar als het niet hoeft heb ik het liever niet.
Zoals je ziet is mijn number tee een metallic versie, en zodoende combineerde ik hem met mijn metallic zomerschoenen. Een redelijk voor de hand liggende combinatie, maar de broek is dat daarentegen weer wat minder, dus die maakt het geheel wat minder voorspelbaar. Ik stylede de outfit af met een stoere armband en hair do. De ketting had ik misschien net zo goed weg kunnen laten, maar stoort me ook niet echt.
Mijn armen zijn nog nooit zo bruin geweest. Kun je nagaan; en het is nog wel zo’n slecht weer geweest. Het komt omdat ik voor het eerst van mijn leven wat meer buiten probeer te zitten. Iets wat ik als kind nooit wilde en wat me een ultralicht huidje (mét zonne-allergie, hetgeen waar ik nu wat vanaf probeer te komen) heeft opgeleverd. In combinatie met wit lijken ze bovendien éxtra bruin. Ik weet nog niet of dat ik het nu eigenlijk mooi vind of niet.
Wat vind jij van deze outfit?







New Yorker t-shirt
Vila via Sans Online broek
H&M Divided schoenen
tweedehands ketting
Foto’s door Bas Visserman.
Hele leuke outfit!
Ik vind de broek in combinatie met het shirt leuk! De schoenen zijn niet helemaal mijn smaak
Echt geweldig! Heel mooi
Ik ben nooit zo'n fan geweest van die Number tee's, maar die broek daarin tegen vind ik te gek! Je armen zien er inderdaad lekker bruin uit, dat mis ik toch wel. Ik heb zelf ook een bleke huid, dus bruin wordt ik nooit.. En nu ik in Nederland blijf en toch vaak binnen zit, wordt het al helemaal niks..
hetzelfde als ik doe: gewoon als het even kan, lekker buiten gaan zitten. ik heb ook een bleke huid en mij komt het ook, toch?
Leuke broek! En ja hoor, je armen zijn mooi bruin, dat valt me direct op!
Erg leuke outfit zeg! Je broek is echt zo gaaf, zou het zelf niet snel aandoen heb wel nagedacht om zoiets bij de H&M te halen. Maar ben bang dat hij maar in mij kast blijft liggen xD.
waarom? zo'n t-shirt is naar mijn idee juist heel draagbaar!
hihi, ik had het over je broek ;p. Zo'n broek zag ik ook in H&M hangen
. Shirt is inderdaad heel erg draagbaar!
oh oké. dat bedóelde je dan, want je had het over het t-shirt volgens mij? maar ja: doen joh! ik vind hem veel draagbaarder dan het misschien lijkt. vooral ook doordat zwart en wit bijna overal mee te combineren zijn natuurlijk.
oh jeetje, je had het helemaal niet over een t-shirt excusez-moi hoor!
Ik ben sowieso geen fan van de nummer shirt. Vind het overdone en saai. Maaaaar. Ik ben helemaal achter deze outfit. Super leuk gecombineerd, hoe het goud terug komt. De broek is geweldig en het beste: je armband. Heel erg leuk. Ben benieuwd hoe je ketting er precies uit ziet maar ik vind het wel echt wat aan de outfit toevoegen hoor. De laatste paar outfits zijn voor mij echt super geslaagd!
yay!
Leuke outfit, ook echt wat voor mij! Die broek is super en die schoenen: nice!
dit is een van je beste outfits vind ik! vooral je schoenen; echt ge-wel-dig.
xoxo
dankje
!
Leuke outfit!
Oh ik vind de broek echt heél leuk, ik houd van gekke broeken haha.
Ik ga eens even kijken of ze hem nog hebben.
zo gek is ie toch niet? heb je 'm gevonden?: http://www.sans-online.nl/NL/Dames/Broeken/Vila/V…
Staat je echt super! Dit vind ik echt een leuke outfit. Zou de broek zelf echter niet zo snel aantrekken zonder dat er iets over mijn kont valt denk ik, want dat punt benadrukt hij wel een beetje. Or is it just me?
nou, vind ik eigenlijk niet. of ik heb het natuurlijk niet gezien. maar zoals je weet heb ik ook een kont en ik 'voelde hem niet groeien' ofzo, haha!
Ik vind je broek echt super leuk!
Wauw hele leuke outfit. Je schoenen vind ik echt suuuper mooi!
Leuke outfit! Dit zou ik ook dragen! Vind je broek erg gaaf
Coole oufit! Schoenen zijn niet zo mijn ding maar in zijn geheel vind ik het erg mooi. Number tee is weer wat 'upgeglamd' ofzo wat ik leuk vind. Supermooie broek, die is mooi bij de t-shirt.
Ik vind hem leuk
thank you!
Ik vind je broek heel gaaf!
OMG zo mijn ding <3
Deze broek is freakin amazing, de schoenen zijn ook tof en het shirt staat echt mooi (jaa, bruine armen stralen je tegemoet!), maar de combi vind ik iets minder geslaagd. Ja de sporty look valt echt in de smaak en het misstaat je niet, maar ik zie je liever in een boho look, of wat meer retro. Dit voelt wat te 'populair' aan, alsof het net niet je ding is ofzo.. Die tweede foto is wel echt prachtig, je straalt daar echt op!
ik snap wel wat je bedoelt