A Touch Of Fashion – Mode = identiteit = Cube ID

Eén keer in de twee weken verschijnt er op maandag een fashion column/rubriek door mijn hand op het leukste beautyblog van Nederland: www.veracamilla.nlWe call it A Touch Of Fashion!

Mode heeft natuurlijk alles te maken met identiteit. Tot zover kunnen jullie mij wel volgen toch? Maar wat dát dan weer te maken heeft met Cube ID, en wat Cube ID überhaupt is? Dat lees je in deze A Touch Of Fashion

Photobucket

Lees A Touch Of Fashion – Mode = identiteit = Cube ID.


Foto door mij. 

2 thoughts on “A Touch Of Fashion – Mode = identiteit = Cube ID

  1. Ik heb het gelezen en ergens vind ik het idee wel leuk.. maar het komt zo wat over als een datingssite, zoals je vertelde van de interesses meteen zien enz, lijkt net of je mensen beoordeeld op de cubes die ze hebben en of wordt aan de hand hiervan bepaald of je ze leuk vindt.. En dat vind ik een beetje gek overkomen..
    Ook vind ik ze wat gek staan bij een oufit denk ik..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>