Fashionshow – Mart Visser @ Miele Catwalk 2012

Gisteren zag je deel 1 (ga naar die post voor meer informatie over deze show!), vanmiddag ga ik niet minder kletsen en jullie de foto’s van de Mart Visser-show laten zien. Het tweede deel van de Miele Catwalk.

De show van Mart Visser was haute couture en dus vooral gewoon mooi om naar te kijken, in plaats van zelf te dragen. Het was een flinke collectie, hij moet heel hard hebben gewerkt! Hoogtepuntjes voor mij, als dansliefhebster, was het stukje ballet dat aan het begin van de show getoond werd. Als ik Mart Visser’s stijl moet omschrijven, zou ik ‘elegant’ zeggen. Zijn kleding is niet echt mijn stijl (ook niet voor mijn doelgroep overigens), maar wel heel stijlvol, vrouwelijk en chic. De ontwerper vormt geen rare match met Miele dus.

Daarnaast vindt je in deze post beelden van het Miele Inspirience Centre en de setting, zodat je ook de sfeer van de avond enigszins meekrijgt.

Hopelijk vinden jullie het toch leuk om deze foto’s te zien, ook al sluit het misschien niet zo aan bij wat je dagelijks zelf draagt.

Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket

Wat is je favoriete look van deze foto’s? Mijn favoriet is zeker de paarse jurk met laag decolleté: stunning! Of misschien toch het okergeel/oranje ‘gewaad’? Wat een prachtige kleur!


Foto’s door mij en Bas Visserman. 

 

17 thoughts on “Fashionshow – Mart Visser @ Miele Catwalk 2012

  1. Ik had de outfits al gezien op de site van Serena maar toch is het wel leuk om te zien!

    Mijn favorieten zijn deze: http://s1123.photobucket.com/albums/l547/Fashioni… ) die jas wauw, omdat dit een outfit zo kan opbeuren en i (l) glitters :)
    Vandaar ook mijn tweede favoriet, http://s1123.photobucket.com/albums/l547/Fashioni… , die jurk wauw! :D als ik een rode loper event zou hebben zou ik deze met plezier dragen!

    Ik vind zijn kledij nog best draagbaar (de prijs buiten beschouwing gelaten dan), niet zo haute couture dat ik het me nooit zie dragen, bv. de jassen en de outfit met het beige/bruine 'mantelpakje' is best draagbaar :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>