logo




28 February 2013

Best of social – Februari

Gepost in overig, persoonlijk
Elke maand deel ik de high- en lowlights op mijn social media kanalen met jullie in deze rubriek. Speciaal voor de Instalozen, Facebookboycots en/of degene die imuum zijn geworden voor mijn tweets.

Dag februari, ik zal je niet missen! Deze korte maand voelde gelukkig ook erg kort en was voorlopig weer de laatste volle wintermaand: dat is een fijn idee. Wat er nog meer fijn, opmerkelijk, fascinerend, stom, leuk of gek was? Lees maar:

 photo lastnightabloggersavedmylifemango-2.jpg
Ik kwam dit shirt tegen bij Mango: cool, toch?


 photo suzannesuz-2.jpg
Wat vind jij?


 photo valentijnpizzahartje-2.jpg
Op Valentijnsdag at ik pizza in de vorm van een hartje…


 photo cupcakesvalentijnhartjes-2.jpg
…en maakte mijn zusje deze schattige cupcakes. Een zusje dat vakantie heeft, heeft zo zijn voordelen.


 photo gracecoddington-2.png
De creative director van Vogue US lijkt me een heel eigen, bijzonder mens.


 photo boekhannabervoetsalleswaterwas-2.png
Maar deze maand las ik al een ander boek: ein-de-lijk weer een boek. Alles Wat Er Was van Hanna Bervoets heb ik uit en ik vond hem te gek.


 photo schattigreactie11jaar-2.jpg
Zou jij niet smelten?


 photo chloenorgaard-2.jpg
Ik kwam Chloe Norgaard en haar kleurrijke haar weer tegen online en ik bleek nog steeds verliefd.


 photo skypenyarathailand-2.jpg
Yara is alweer twee maanden in Thailand (op dit moment in Vietnam) en komt over een maandje dus alweer terug.


 photo veracamilla21-2.png
Deze maand was de leukste beautyblogger van Nederland jarig: the one and only. Ik was op haar heel gezellige verjaardagdiner.


 photo kipstukjesintempura-2.jpg
Een paar dagen later was het de beurt aan Ruben: ook hij mocht kaarsjes uitblazen. Vorige week gingen we kipstukjes in tempura eten, nog voor zijn verjaardag.


 photo harlemshake-2.png
Niet mijn favoriete hype: de Harlem Shake.


 photo kenzolook-a-liketrui-2.jpg
De Kenzo trui heeft het officieel gemaakt: er hangt een knock-off van in H&M.


 photo mattsimonswithyou-2.jpg
Als het even kan heb ik deze op dit moment op repeat staan.


 photo velletjeslippen-2.jpg
Ik probeer weer meer lipstick te dragen, maar… krijg er zoveel velletjes van. Stom!


 photo lincoln-2.png
De film Lincoln is wat mij betreft echt goede ondersteuning voor mensen die geschiedenis studeren, maar zeker niet geschikt voor de relaxte zaterdagavond.


 photo eyelinervogue-2.png
Weer eens aan de slag met eyeliner dan maar?



Dit had je allemaal al lang kunnen weten als je me op Twitter en Facebook volgt natuurlijk: dankjewel!

Wat was het leukste en minst leuke (voor zover je dat kwijt wilt) in jouw februari?

  • Like deze post op Facebook:
Dit wil je vast ook lezen
Reacties