logo




10 April 2013

Het oorproject

Gepost in overig, persoonlijk

Laatst tweette ik toch al dat ik de oorringetjes van Lizzy zo cool vind? Ik had al een aantal oorpiercings, maar ik was al een tijdje aan het nadenken over een rijtje met meerdere piercings naast elkaar. Ik vond mijn piercings iets te veel onsamenhangend en dus ging ik nadenken over een rijtje hier of een aanpassing daar om mijn piercings wat minder willekeurig en meer één geheel te maken.

Nadat ik met de piercer de mogelijkheden had doorgenomen en er zelf even over na had gedacht hoe ik mijn “oorproject” wilde, besloot ik in dit oor een rijtje te laten zetten in de bovenkant van mijn oor. Een rijtje met staafjes (knopjes) voor nu, omdat mijn piercer dat het beste voor de genezing vindt. Wat ik na de genezing wil kan ik dan nog bekijken (de genezing van een helix piercing duurt 6-9 maanden, mits hij door een goede piercer is gezet – ik ben wel eens zeker een jaar aan het tobben geweest), maar ik denk dat ik het zo laat: ik vind het mooi zo.

 photo Hetoorproject.jpg



Er zijn drie piercings in mijn helix gezet, maar in totaal heb ik nu een rijtje van vijf. Degene die het dichtste bij mijn hoofd zit had ik al (daar zat een ringetje in, zoals je op deze foto kunt zien). Ook de derde vanaf mijn hoofd had ik al (daar droeg ik niets in, dus die is nu ook weer benut). De tweede, vierde en vijfde zijn erbij gezet. Als ze een beetje scheef lijken te zitten: dat komt simpelweg door zwaartekracht e.d.. Omdat tijdens de genezing het oor nog wat kan zwellen moest de piercer wat langere staafjes gebruiken en daardoor kunnen de balletjes wat gaan “zwabberen”, als je begrijpt wat ik bedoel.

Wat vind je ervan?

P.S. De rest van wat ik op de foto draag zie je vanmiddag!


Foto door Tilly van Dijk.

  • Like deze post op Facebook:
Dit wil je vast ook lezen
Reacties