Niet allemaal natuurlijk (zou overigens kunnen, maar ik neem aan dat jullie vandaag ook nog iets anders te doen hebben): ik heb er een aantal leuke uitgepikt. Voor zover ik ze nog leuk vind, want jeetje: wat verandert mijn stijl snel. Dat valt me altijd pas op als ik terug ga kijken.
Toch leek het me leuk, zo’n terugblik, om alvast een beetje door in de stemming te komen nu de temperatuur dit weekend eindelijk omhoog lijkt te gaan. Ik persoonlijk zit nog helemaal in de laarzen en maillot-stemming en heb duidelijk wat zonnige/warme dagen nodig voordat dat verandert in sandaaltjes en zonnebrillen.
En oh ja: mijn zomer 2012 was er (grotendeels) één zonder make-up. Raar, maar ook wel fijn, hoe makkelijk ik dat vergeet.
Hoe is het met jouw stemming? Heb je je zomerse garderobe al klaarliggen? Welke outfit uit deze rij vind je het leukste?
Foto’s door diverse mensen voor fashionisaparty.com.