logo




4 June 2013

Primark nu ook online te koop!

Gepost in fashion

Ik vroeg me al een tijdje af waarom er (nog) geen Primark webwinkel was/is. Die zou immers ontzettend populair zijn. Niet super verrast, maar toch ook weer wel (want dit was me immers niet aangekondigd) was ik dus vanochtend, toen ik las dat Primark vanaf nu bij ASOS te koop is. Als je geen eigen webshop opent, dan is ASOS – die zo’n beetje alle merken van de wereld verkoopt- thé place to be om je merk te “stallen”.

Zoals we van Primark gewend zijn heeft alles, ook online, heel fijne prijsjes. Het assortiment is (nog) niet zo groot, maar er zitten zeker al erg leuke dingen tussen:

 photo primarknuookonlinetekoopstripedungareetuinbroek.jpg
€18,56


 photo primarknuookonlinetkoopvarsityt-shirtdressoversizednumbertee.jpg
€7,95


 photo primarknuookonlinetekoopdenimjeansjacket.jpg
€21,21


 photo primarknuookonlintekoopcut-outaztecskaterdress.jpg
€19,88



Fijn is dat je bij ASOS wereldwijd geen verzendkosten betaalt, dus ook bij deze prijsjes komen er géén verzendkosten bovenop.

Ben je blij met Primark bij ASOS? En heb je al wat leuks gezien?


Bron.

  • Like deze post op Facebook:
Dit wil je vast ook lezen
Reacties