Als ik aan deze post nog één trend had toegevoegd, dan waren dat ongetwijfeld over the knee boots geworden.
Afgelopen mei schreef ik nog dat ik het zo jammer vond dat de hoge laars in de vergetelheid was geraakt, maar daar hoef ik nu niet meer om te rouwen. Zo kan ik geen modeblog aanklikken of ik zie de over the knee boots uit de H&M Paris Show Collection (hieronder op de foto).
Ik geloof dat ik over the knee boots het mooiste vind zonder hak, of anders met brede (blok)hak. Met een spitse hak neigt een over the knee laars al gauw naar het ordinaire (tenzij je Miroslava Duma heet of gezegend bent met mooie, dure laarzen als deze.
boohoo – €55,-
New Look – €49,99
AX Paris – €69,99
De meeste over the knee boots zijn aan de prijs (minimaal €100,-), vooral als ze van echt leer zijn gemaakt. De prijs van bovenstaande drie valt erg mee, zoals je ziet. Ik vind vooral die van AX Paris mooi.