Als ik dit schrijf is het donderdagavond en zit ik erover na te denken wat ik morgen (vandaag dus, als jullie dit waarschijnlijk lezen) in godsnaam aan moet. Welke kleur kleurt mooi bij regen? You tell me.
Ter inspiratie ben ik maar even terug gaan kijken naar wat ik vórig jaar in september droeg. Sommige outfits waren nog een beetje zomers hier en daar, maar anderen toch echt al herfstachtig. Zo twijfelachtig voel ik me nu eigenlijk ook: aan de ene kant wil ik graag nog heel zomers de straat op, aan de andere kant heb ik juíst zin om me in dikke truien te hullen door het druilerige weer. De gulden middenweg dan maar?
Wat is het trouwens ontzettend grappig om foto’s van pas één jaar geleden terug te zien. Ik vind van mezelf dat ik zo snel verander: als ik een paar maanden terugkijk dan kijk ik echt al naar iemand ‘die ik toen was’, niet naar wie ik nu ben. Dat komt natuurlijk omdat ik nog lekker jong ben en dus nog veel verander en dat lijkt me eigenlijk alleen maar positief in dit geval.
Mijn favoriet is nog altijd de vierde outfit: ik werd en word blij van wat ik toen droeg.
Welke outfit is jouw favoriet?
Foto’s door diverse mensen voor fashionisaparty.com.