“Suz, je zou toch blij zijn met wat je hebt?”. Klopt helemaal! Maar daarom juist dacht ik: ik maak een post met wat ik écht graag had willen hebben in 2013, maar wat ik niet heb kunnen vinden, betalen of gewoon niet heb besloten te kopen. Bij wijze van afsluiting, om ze uit mijn hoofd te zetten. En om als leidraad te gebruiken bij mijn aankopen in 2014: wat zijn de dingen die ik maanden nadat ik ze voor het eerst gezien heb nog steeds heel graag wil hebben?
– Zo’n beetje alles van de H&M Paris Show collectie. Op het moment van uitkomen vond ik het allemaal te duur en het meeste ook niet zo bijzonder. Echter, de collectie grew on me en inmiddels vind ik alles nog steeds duur, maar had ik alsnog heel veel heel graag willen hebben. Paris Show was achteraf mijn favoriete collectie van 2013. Van Isabel Marant pour H&M had ik maar twee dingen op mijn wishlist staan, van Paris Show had ik wel driekwart van de collectie gewild (maar vooral de suède laarzen!).
– Dé Chanel sneakers. Ik zou geen moord voor ze plegen (nergens voor, laat dat duidelijk zijn), maar een flinke taakstraf heb ik wel voor ze over. Leuk weetje: ik werd pas echt verliefd op Parijs toen er op het politiebureau een jongen (niet eens een vrouw dus!) binnen kwam lopen met de Chanel sneakers nonchalant aan zijn voeten en de veters los. Alsof Chanel sneakers daar de normaalste zaak van de wereld zijn. In zo’n stad wil je toch wonen (of misschien juist niet… ?)? Het plaatje was in ieder geval heel Instagram waardig geweest als ik mijn telefoon bij me had gehad.
– Elk seizoen heb ik wel een favoriete ZARA jas en afgelopen lente was dat overduidelijk de zalmkleurige. Alleen… de jas kostte €119,95 en dat vond ik toch behoorlijk prijzig voor een zomerjas in zalmkleur. Ik bedoel: zalm is nou niet echt de meest gemiddelde kleur. En dat vond ik nou juist zo leuk aan de jas.
– De fringe laarsjes en het zwart/witte vest uit de Isabel Marant pour H&M collectie dus. Hier ga ik verder niets over schrijven, want het ligt nog steeds een beetje gevoelig.
– De grijze faux fur jas van River Island. Ik wilde een winterjas voor minder dan €100,- en die niet faux fur is en deze jas voldeed niet aan die criteria (later ging ik alsnog voor een faux fur jas, want ik heb en houd nou eenmaal een zwak voor faux fur jassen).
– Al tijden wil ik Superga’s en toen de tweede collectie in samenwerking met Chiara van The Blonde Salad uitkwam, viel ik gelijk voor de zwarte croco’s. Helaas val ik wel vaker voor het één en het ander en moet ik keuzes maken. Ik koos niet voor de The Blonde Salad Superga’s. En oh, wat vind ik dat jammer.
Wat had-jij-willen-hebben dit jaar, maar heb je niet?
Bronnen foto’s:
Seoulsisters / Trends Setters / Linda Tol / Where Did U Get That / 5 inch and up / Pinterest