Wat las ik gisteravond in mijn mailbox? John Beerens verkoopt nu heel veel ORLY lakjes voor €4,- per stuk in plaats van voor €12,95 per stuk! Score!
Omdat ik dol ben op nagellak en zeker ook op de lak van ORLY bestelde ik er gelijk een aantal en wil ik deze kortingtip nu ook met jullie delen. Van €13,- naar €4,- scheelt immers een hoop en de lakjes van ORLY die ik tot nu toe heb geprobeerd waren allemaal ontzettend mooi en van goede kwaliteit. Bovendien zijn de ORLY mini sizes nu helemáál goedkoop: ze kosten nog maar €2,- (normaal €5,95).
Bij John Beerens is verzending gratis vanaf €30,-, waardoor ik maar gelijk voor €32,- aan lakjes heb besteld (oeps!). Er waren genoeg kleuren die ik mooi vond namelijk en ik vond het zonde om anders €5,95 aan verzendkosten te moeten betalen. Ja, daarmee ben ik inderdaad gigantisch in een marketing truc gestonken, maar I don’t care.
Mijn keuze is gevallen op deze kleuren:
– Decoded
– Emberstone
– Glitz
– Green apple
– Rapture
– Rococo A-Go-Go
– Who’s Who Pink
(shit, ik zie dat ik Hot Chocolate ben vergeten, die wilde ik ook)
Mini’s:
– Wandering Vine
– Mirror mirror
Vooral zover ik weet geldt de actie zolang de voorraad strekt. Dus mocht je ook willen bestellen, doe dat dan vooral voordat anderen je voor zijn.
P.S. De ORLY’s op de foto’s had ik al, mijn bestelling moet ik nog ontvangen.
Foto’s door mij.