logo




10 June 2014

Pocahontas

Gepost in beauty

pocahontas, crown braid, haren krullen, slag in haar maken, krullen zakken uit, haar tutorial, beach hair, wavy hair, braids, haar touperenpocahontas, crown braid, haren krullen, slag in haar maken, krullen zakken uit, haar tutorial, beach hair, wavy hair, braids, haar touperenpocahontas, crown braid, haren krullen, slag in haar maken, krullen zakken uit, haar tutorial, beach hair, wavy hair, braids, haar touperen

Afgelopen weekend maakte ik een kapsel geïnspireerd op deze foto’s. Bas noemde me er Pocahontas door, maar volgens mij moet hij toch echt op een ander sprookje hebben gedoeld, want -ik heb het net nog even gecheckt- Pocahontas heeft nog altijd echt stijl, zwart haar.

Ik weet het: mijn versie is een stuk meer messy dan het voorbeeld, maar het is er dan ook op geïnspireerd, niet nagemaakt. Ik vind het best tof geworden, maar ik ben er best lang mee bezig geweest. Dat zat hem overigens vooral in het krullen van mijn haar, als ik mijn haar krul met een krultang ben ik daar eigenlijk altijd lang mee bezig.

Of nou ja, krullen… het is meer slag. Krullen zakken bij mij automatisch uit naar een slag als deze (ik moet beter worden in preppen, I guess).

Mocht je willen weten hoe ik het zo gedaan heb, hier komt ie:

1. Mijn haar laag voor laag gekruld. Dus te beginnen bij de onderste laag, waarna ik steeds een laag erboven krulde.
2. Elke laag haar heb ik bij de ‘roots’ getoupeerd en ook heb ik op elke laag vóór het krullen en na het krullen haarlak gespoten.
3. Ik pakte een pluk aan de linkerkant van mijn hoofd, maakt er een vlechtje van en zette het uiteinde van het vlechtje vast met een schuifspeldje achterop mijn hoofd.
4. Aan de rechterkant deed ik hetzelfde.

Gelukkig bleef het op deze manier rotsvast zitten.

That’s it!

Foto’s door Bas Visserman.

  • Like deze post op Facebook:
Dit wil je vast ook lezen
Reacties