Als je Birkenstocks al haat, dan zou ik nu maar even de andere kant op kijken. Kan je die ‘grove sandalen’ trend inmiddels (net als ik) wel waarderen, dan zou ik wél verder lezen.
Als ik één paar designer schoenen in de wereld zou mogen kiezen, dan zouden het geen Louboutin’s zijn en ook geen Jimmy Choo’s, maar zeker een paar van Céline (of heel misschien Isabel Marant). I lóóóve Céline schoenen stuk voor stuk, dus ik ben altijd on the hunt voor Céline look alikes.
Vandaag vond ik weer zo’n look alike, dit keer van de Ghillie sandaal. Céline’s Ghillie is een zwarte, platte gladiator sandaal met veters. Misschien heb je hem al wel eens voorbij zien komen bij bijvoorbeeld THEFASHIONGUITAR.
Ik heb het vermoeden dat deze Céline Ghillie look alikes heel snel uitverkocht zullen zijn, gezien ze een schijntje van de Céline prijs kosten. Je shopt ze hier.