Februari was een echte wintermaand. Januari voelde meer als herfst met al die regen, maar februari was volgens mij vooral koud en zonnig (en regenachtig, dat toch soms ook).
Ik vind de afgelopen maand niet mijn beste outfitmaand, als ik deze outfit recap van februari zo bekijk (maar misschien ben ik dan te kritisch). Dat heeft er denk ik mee te maken dat februari een mega drukke maand was. Maart zal niet minder druk worden gok ik, dus ik denk dat ik komende maand officieel the queen of fast and comfort outfits zal worden. Aangezien jullie vast ook allemaal drukke levens hebben, hoop ik maar dat ik op die manier niet minder inspirerend voor jullie zal zijn.
Mijn favoriete outfits zijn de twee outfits met de lichte overknee laarzen – de laatste twee. Welke outfit(s) van deze maand is/zijn jouw favoriet?
P.S. Klik op de foto’s om de originele outfitposts te bekijken.
Foto’s voor fashionisaparty.com.