Ik ben jarig!
En of het nou mijn blonde haar is (vorig jaar was ik nog donker) of ik een goede antirimpelcrème heb gevonden: het afgelopen jaar kelderde mijn leeftijdschattingen gigantisch. Toen ik negentien werd, zei iedereen nog: ‘Word je pas négentien?’. Nu word ik juist vaak voor een tiener aangezien.
Om lekker met een cliché te strooien (taarten, ballonnen… cliché’s genoeg hier tenslotte): de tijd gaat steeds sneller. Het is als de dag van gisteren dat ik outfitfoto’s maakte voor mijn zeventiende verjaardag. Met mijn eerste, tweedehands spiegelreflexcamera. Mijn haar was vuurrood en ik had een korte pony. Mijn outfit bestond uit een paar goed ordinaire hakken en een zwart/wit schubbenjurkje. Die zeventiende verjaardag lijkt nog steeds zo dichtbij, maar ondertussen verdwijnt hij steeds sneller de geschiedenis in.
Mijn birthday look bestaat dit jaar onder andere uit een top die je kunt herkennen uit deze shoplog en zwarte peeptoe pumps van Bullboxer. Ik werk al vierenhalf jaar regelmatig met Bullboxer samen. Het merk heeft zich in die tijd ontzettend ontwikkeld. Maar één ding is nog steeds hetzelfde: ze spelen super snel in op trends, maar hebben ook klassiekers zoals de pumps die ik in deze post draag.
Vandaag voel ik me a stiletto in a room full of flats. Alleen vandaag hoor, omdat het mijn verjaardag is. Ik moet niet naast mijn zwarte peeptoe pumps gaan lopen ?.
– Dit is een gesponsorde post –
Foto’s door Jan van Schaik.