logo




9 July 2013

Verlangen naar iets waar je eerder een afkeer voor had

Gepost in beauty

Het is nogal not done: iets leuk vinden, iets waarderen of ergens naar verlangen wat je eerder verschrikkelijk vond. Een recent voorbeeld zijn de Birkenstocks. Veel mensen hoor ik zeggen dat het stom is om ze nu opeens – omdat het bij de fashion incrowd een trend is geworden- wél mooi of leuk te vinden. Ik ga niet zeggen dat ze geen punt hebben, maar ik ga wel zeggen dat ik vind dat het niet zo zwart/wit ligt. Als je iets waar je eerder een afkeer voor had ineens op een stijlvolle manier voorbij ziet komen is het toch logisch dat je van gedachte verandert? Dat vind ik wel.

Iets wat ík vroeger stom vond waren van die “vakantievlechtjes”. Dingen waar je ouders zich als tourist aan scheel betaalden en waar je een hele dag stil zitten mee kwijt was, maar je moest en zou die vlechtjes hebben, want die horen min of meer bij een zonvakantie en “iedereen daar had ze”. De verbrande hoofdhuid aan het einde van je vakantie nam je maar op de koop toe.

Mijn zusje heeft ze een paar keer gehad (klik), die vlechtjes, en eerlijk is eerijk: ze stonden haar leuk. Maar voor mezelf vond ik ze veel te clichématig, kinderachtig en stom. Nee, mij niet met vakantievlechtjes gezien.

Echter, afgelopen weekend zag ik onderstaande foto’s en realiseerde ik me dat ik misschien toch wat gemist heb door de vakantievlechtjes aan me voorbij te laten te gaan. Ik ben gaan verlangen naar iets wat ik altijd stom heb gevonden: vakantievlechtjes.

 photo Denim-Ali-Stephens-Glamour-France-August-20131.jpg
 photo Denim-Ali-Stephens-Glamour-France-August-20132.jpg
 photo Denim-Ali-Stephens-Glamour-France-August-20133.jpg
 photo Denim-Ali-Stephens-Glamour-France-August-20135.jpg
 photo Denim-Ali-Stephens-Glamour-France-August-20136.jpg
 photo Denim-Ali-Stephens-Glamour-France-August-2013.jpg



En ga ik me daar nu voor zitten schamen? Not really! Deze vakantievlechtjes zien er wáy stijlvoller uit dan hoe ik ze ooit heb gezien, dus logisch dat ik nu opeens wél naar ze verlang, toch?

De prachtige foto’s komen uit het augustusnummer van de Franse Glamour.

Heb jij wel eens verlangd naar een mode item, beauty item of kapsel waar je eerder een afkeer voor had?


Bron foto’s.

  • Like deze post op Facebook:
Dit wil je vast ook lezen
Reacties