logo




8 May 2014

Nails of the day: Rimmel 60 Seconds Rita Ora Pillow Talk

Gepost in beauty

Mijn favoriete nagellakkleur op dit moment? Babyblauw! Toen ik de Rimmel 60 Seconds Rita Ora lakjes ontving was de babyblauwe dan ook de eerste die ik wilde uitproberen.

Rimmel zegt dat hun 60 Seconds nagellak een ‘One-coat nail polish’ is, maar dat ben ik niet met ze eens. Natuurlijk kun je één laagje dragen, maar dan dekt de lak niet volledig. Ik draag er dan ook lekker drie – zoals ik bijna altijd doe bij nagellak.

Sinds dit jaar werkt singer/songwriter Rita Ora samen met Rimmel. Ze heeft haar eigen Lip- en Nail Collection bij het merk. De Nail Collection bestaat uit twaalf vrolijk gekleurde lakjes, waarvan Pillow Talk er één is.

Rimmel 60 Seconds Rita Ora kost €3,99, is offline te koop bij de drogist en online bijvoorbeeld hier.

Foto’s door mij.

  • Like deze post op Facebook:
Dit wil je vast ook lezen
Reacties